Do sprzedaży 5-pokojowy apartament o powierzchni 105,99m2 z przestronnym ogródkiem, usytuowany na parterze w prestiżowym apartamentowcu na Pradze Północ przy ul. Szwedzkiej 4, zalewie 3 minuty od stacji metra.

Apartament znajduje się w nowym, oddanym do użytku w tym roku, pięciopiętrowym budynku wzbudzającym zachwyt swoim unikatowym projektem, wyróżniającym się elewacją wykonaną z płytki klinkierowej, elegancko wykończonymi częściami wspólnymi oraz całodobową ochroną.

Lokal składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, czterech bardzo ustawnych pokoi, dwóch łazienek i hallu. Lokal jest przygotowany do własnej aranżacji, zaprojektowany w bardzo funkcjonalny sposób. W pokojach oraz holu znajduje się wiele miejsc przeznaczonych do zabudowy. Apartament jest dobrze doświetlony ze względu na panoramiczne, trzyszybowe okna a jednocześnie bardzo cichy ze względu na jego umiejscowienie w budynku. Dużym atutem mieszkania jest jego wysokość ponad- 3 metry oraz dodatkowa powierzchnia, przynależna do lokalu, którą stanowi ogródek o powierzchni 75m2 z wyjściem z salonu oraz z wszystkich pokoi.

Prezentowany lokal idealnie sprawdzi się jako mieszkanie jak również przestrzeń przeznaczona pod działalność typu kancelaria bądź biuro z dodatkowym wejściem do lokalu bezpośrednio z zewnątrz.

Apartamentowiec zlokalizowany jest ok. 300 metrów od stacji Metro Szwedzka oraz 5 minut samochodem od Starego Miasta. Okolica oferuje pełną infrastrukturę handlową, usługową i gastronomiczną, w tym wiele sklepów typu Żabka, Lidl, Biedronka, Kaufland, oraz Dworzec Wileński i Galeria Wileńska.

Zapraszam do kontaktu i na prezentację nieruchomości: tel. 793 362 364

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Zdjęcia apartamentu Nr 103


Rzut poziomu
Lokal nr: U1Lokal nr: U2Lokal nr: U3Lokal nr: U4Lokal nr: U5Lokal nr: U6Lokal nr: P2Lokal nr: 103
Zainteresowany inwestycją? Zadzwoń do nas

Biuro sprzedaży:

ul. Marconich 11 lok. 4, Warszawa

poniedziałek-piątek: 9.00 - 17.00

tel. 793 362 364 lub 537 362 364

e-mail: sprzedaz@spinvest.pl

lub napisz - skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie!