Rozwój Warszawy naszym wspólnym sukcesem

O firmie

Grupa Kapitałowa SP Invest to doświadczony polski przedsiębiorca realizujący zadania deweloperskie w obszarze budownictwa mieszkaniowego od ponad 16 lat.
W skład grupy wchodzą celowe spółki deweloperskie i spółka budowlana będąca Generalnym Wykonawcą  już 19 inwestycji zlokalizowanych na terenie Warszawy.
Udziałowcy oraz Zarząd z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu inwestycji deweloperskich i cały sztab wyspecjalizowanej kadry Grupy, zapewniają najwyższy poziom realizacji inwestycji zarówno pod względem projektowym, budowalnym jak i formalno-prawnym.

SP Invest to solidny i sprawdzony partner zapewniający wysoki standard oferowanych usług, od wysokiej jakości osiedli mieszkaniowych w przystępnych cenach, łączących komfort i jakość wykonania, po luksusowe apartamenty, to wieloletni, uznany członek Polskiego Związku Firm Deweloperskich o znaczącej pozycji na rynku budownictwa mieszkaniowego.

Obecnie w sprzedaży posiadamy apartamenty na Pradze Północ i na Białołęce, a niebawem, bo jeszcze w tym roku rozszerzymy ofertę o unikatowe projekty w kolejnych dzielnicach Warszawy.

Inwestycja Szwedzka 4- perełka powstała na Pradze Północ, której projekt odpowiada najbardziej wymagającym Klientom, doskonała lokalizacja, zaledwie 2 minuty od metra. Wyszukana, przyciągająca wzrok elewacja oraz eleganckie wykończenie powierzchni wspólnych wprawi w zachwyt każdego - w sprzedaży ostatnie wolne apartamenty!

Inwestycja Aluzyjna 19 - inwestycja, której zakończenie nastąpi już za kilka miesięcy, w sprzedaży ostatnie mieszkania!  Ta inwestycja powinna zainteresować wszystkich poszukujących mieszkania na zielonej i prężnie rozwijającej się Białołęce. Realizowany projekt wyróżnia pięknie oraz funkcjonalnie zagospodarowane patio. Strefa relaksu oraz stojaki na rowery z własną stacją napraw będą służyć mieszkańcom na zamkniętym oraz monitorowanym terenie osiedla.

Inwestycja Aluzyjna 21 - nasza najnowsza inwestycja na Białołęce, tuż obok realizowanego przez nas budynku. Duże zainteresowanie, co przełożyło się na znakomitą sprzedaż mieszkań w I etapie, stanowczo pozwala stwierdzić, że jakość realizowanych przez nas inwestycji jest ceniona przez grono klientów, którym walory estetyczne i dobrze zaprojektowane układy mieszkań nie są obojętne.
Zakup mieszkania w nowym etapie przy Aluzyjnej 21 to szereg korzyści, bogaty wybór mieszkań z tarasami o powierzchni nawet do 150 m2, przestronnymi balkonami oraz indywidualnymi, prywatnymi ogródkami o przestrzeni nawet do 280m2!

Wszystkie nasze projekty oraz realizacje posiadają podziemne hale garażowe, komórki lokatorskie oraz boksy rowerowe, w każdym budynku cichobieżne windy i ze stylem zaprojektowane klatki schodowe i korytarze. W wielu inwestycjach zostały również przewidziane dla wygody mieszkańców rowerownie/ wózkownie.

 

 Nagrody i wyróżnienia

 

 

Aktualności
Biura sprzedaży

 

 

 

 

 

Inwestycja:
Aluzyjna 19 i Aluzyjna 21
Warszawa - Białołęka

obsługuje biuro sprzedaży:
ul. Aluzyjna 19, Warszawa
- Białołęka

wtorek - piątek:
11.00 - 19.00
sobota: 9.00 - 17.00

tel. 533 362 364 lub 536 306 006
e-mail: sprzedaz@spinvest.pl

 

 

Inwestycja:
Szwedzka 4
Warszawa - Praga Północ      

obsługuje biuro sprzedaży:
ul. Marconich 11 lok. 4, Warszawa - Wilanów

poniedziałek-piątek: 9.00 - 17.00

tel. 793 362 364 lub 537 362 364
e-mail: sprzedaz@spinvest.pl