Rozwój Warszawy naszym wspólnym sukcesem

O firmie

Grupa Kapitałowa SP Invest to doświadczony polski przedsiębiorca realizujący zadania deweloperskie w obszarze budownictwa mieszkaniowego od ponad 16 lat.
W skład grupy wchodzą celowe spółki deweloperskie i spółka budowlana będąca Generalnym Wykonawcą  już 19 inwestycji zlokalizowanych na terenie Warszawy.
Udziałowcy oraz Zarząd z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu inwestycji deweloperskich i cały sztab wyspecjalizowanej kadry Grupy, zapewniają najwyższy poziom realizacji inwestycji zarówno pod względem projektowym, budowalnym jak i formalno-prawnym.

SP Invest to solidny i sprawdzony partner zapewniający wysoki standard oferowanych usług, od wysokiej jakości osiedli mieszkaniowych w przystępnych cenach, łączących komfort i jakość wykonania, po luksusowe apartamenty, to wieloletni, uznany członek Polskiego Związku Firm Deweloperskich o znaczącej pozycji na rynku budownictwa mieszkaniowego.

Obecnie w sprzedaży posiadamy apartamenty na Pradze Północ i na Białołęce, a niebawem, bo jeszcze w tym roku rozszerzymy ofertę o unikatowe projekty w kolejnych dzielnicach Warszawy.

Inwestycja Szwedzka 4- perełka powstała na Pradze Północ, której projekt odpowiada najbardziej wymagającym Klientom, doskonała lokalizacja, zaledwie 2 minuty od metra. Wyszukana, przyciągająca wzrok elewacja oraz eleganckie wykończenie powierzchni wspólnych wprawi w zachwyt każdego - w sprzedaży ostatnie wolne apartamenty!

Inwestycja Aluzyjna 19 - inwestycja, której zakończenie nastąpi już za kilka miesięcy, w sprzedaży ostatnie mieszkania!  Ta inwestycja powinna zainteresować wszystkich poszukujących mieszkania na zielonej i prężnie rozwijającej się Białołęce. Realizowany projekt wyróżnia pięknie oraz funkcjonalnie zagospodarowane patio. Strefa relaksu oraz stojaki na rowery z własną stacją napraw będą służyć mieszkańcom na zamkniętym oraz monitorowanym terenie osiedla.

Inwestycja Aluzyjna 21 - nasza najnowsza inwestycja na Białołęce, tuż obok realizowanego przez nas budynku. Duże zainteresowanie, co przełożyło się na znakomitą sprzedaż mieszkań w I etapie, stanowczo pozwala stwierdzić, że jakość realizowanych przez nas inwestycji jest ceniona przez grono klientów, którym walory estetyczne i dobrze zaprojektowane układy mieszkań nie są obojętne.
Zakup mieszkania w nowym etapie przy Aluzyjnej 21 to szereg korzyści, bogaty wybór mieszkań z tarasami o powierzchni nawet do 150 m2, przestronnymi balkonami oraz indywidualnymi, prywatnymi ogródkami o przestrzeni nawet do 280m2!

Wszystkie nasze projekty oraz realizacje posiadają podziemne hale garażowe, komórki lokatorskie oraz boksy rowerowe, w każdym budynku cichobieżne windy i ze stylem zaprojektowane klatki schodowe i korytarze. W wielu inwestycjach zostały również przewidziane dla wygody mieszkańców rowerownie/ wózkownie.

 

 Nagrody i wyróżnienia

 

 

Aktualności
Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy o ROZPOCZĘCIU PRZEDSPREŻDAŻY kolejnej inwestycji na Białołęce pod adresem Aluzyjna 21, tuż obok realizowanego przez nas budynku, którego budowa zostanie zakończona już na kilka miesięcy. Duże zainteresowanie, co przełożyło się na znakomitą sprzedaż mieszkań w I etapie, stanowczo pozwala stwierdzić, że jakość realizowanych przez nas inwestycji jest ceniona przez grono klientów, którym walory estetyczne i dobrze zaprojektowane układy mieszkań nie są obojętne.

Biura sprzedaży

Inwestycje:
Szwedzka 4 Praga Północ oraz
Lokale usługowe w Warszawie
            
obsługuje biuro sprzedaży:
ul. Szwedzka 4, Warszawa
Praga Północ

wtorek-piątek: 11.00 - 19.00
sobota: 10.00 - 16.00

tel. 793 362 364
e-mail: sprzedaz@spinvest.pl

 

Inwestycja:
Aluzyjna 19 i Aluzyjna 21
Białołęka - Nowodwory

obsługuje biuro sprzedaży:
ul. Aluzyjna 19, Warszawa
Białołęka

poniedziałek: 11.00 -19.00
wtorek-piątek: 8.00 - 20.00
sobota: 10.00 - 16.00

tel. 533 362 364
e-mail: sprzedaz@spinvest.pl