Rozwój Warszawy naszym wspólnym sukcesem

O firmie

Grupa Kapitałowa SP Invest to doświadczony polski przedsiębiorca realizujący zadania deweloperskie w obszarze budownictwa mieszkaniowego od ponad 16 lat.
W skład grupy wchodzą celowe spółki deweloperskie i spółka budowlana będąca Generalnym Wykonawcą  już 19 inwestycji zlokalizowanych na terenie Warszawy.
Udziałowcy oraz Zarząd z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu inwestycji deweloperskich i cały sztab wyspecjalizowanej kadry Grupy, zapewniają najwyższy poziom realizacji inwestycji zarówno pod względem projektowym, budowalnym jak i formalno-prawnym.

SP Invest to solidny i sprawdzony partner zapewniający wysoki standard oferowanych usług, od wysokiej jakości osiedli mieszkaniowych w przystępnych cenach, łączących komfort i jakość wykonania, po luksusowe apartamenty, to wieloletni, uznany członek Polskiego Związku Firm Deweloperskich o znaczącej pozycji na rynku budownictwa mieszkaniowego.


 

 Nagrody i wyróżnienia

 

 

Aktualności
SP Invest DVE Sp.zoo Sp.k. w trakcie reorganizacji

Szanowni Państwo, chcielibyśmy poinformować, że spółka SP Invest DVE Sp.zoo Sp.k. po zmianach kadrowych /odejście Pana Pawła Putkowskiego/ znajduje się obecnie w trakcie reorganizacji i niedługo wznowi swoją działalność w nowym składzie, o czym Państwa niezwłocznie poinformujemy.

Biura sprzedaży