Zrealizowane

Magnacka 1

Magnacka 1 to inwestycja zlokalizowana w kameralnej, mieszkaniowej części dzielnicy Ursus (Gołąbki). Obiekt mieszkalny niewątpliwe wyróżnia się nietypowym kształtem oraz pięknie zagospodarowanym terenem, z licznymi i różnorodnymi  nasadzeniami, ławeczkami i stojakami na rowery przeznaczonymi TYLKO dla mieszkańców. To wszystko na zamkniętym i monitorowanym terenie. Budynek sześciopiętrowy z antresolami, liczący 73 mieszkania o funkcjonalnych rozkładach i zróżnicowanej powierzchni od 26,5 m2 do 100 m2. Mieszkania na ostatniej kondygnacji posiadają duże tarasy, a te na poniższych piętrach balkony z przeszkloną balustradą. Lokale mieszkalne na parterze zostały wzbogacone o kameralne, ogrodzone ogródki z indywidualnym oświetleniem. Zakończenie przedsięwzięcia nastąpiło na początku 2021.


Szwedzka 4

Inwestycja przy Szwedzkiej 4 znalazła się w czołówce najbardziej prestożowych inwestycji nie tylko w dzielnicy Pragi Północ ale i na terenie całej Warszawy. W nowoczesnym, prestiżowym bydynku, oddanym do użytkowania pod koniec 2020 roku, z 103-ma lokalami mieszkalnymi, 6-ma lokalami usługowymi i przestronną, podziemną halą garażową, znalazły się również przeszklone, unikatowe, jednopoziomowe apartamenty oraz apartamenty dwupoziomowe z prywatnym taresem i ogródkiem. Galeria zdjęć


Wincentego 66

Wincentego 66 to koleja wzbudzająca w zachwyt inwestycja naszej Spółki, tym razem zrealizowana na warszawskim Targówku. Kameralna zabudowa, jedynie 27 lokali (w tym 26 lokali mieszkalnych i 1 lokal usługowy), odpowiadająca na potrzeby posiadania dużej powierzchni balkonowej i tarasowej spotkała się z dużym zainteresowaniem klientów ceniących sobie unikatowość w projektach. Bryła budynku przedstawia prostopadłościan z rozrzeźbioną schodkowo częścią od strony wschodniej, tak oryginalny projket sprawił, że wszystkie lokale zostały wyprzedane jeszcze przed zakończeniem przedsięwzięcia deweloperskiego. Zakończenie robót budowlanych nastąpiło w grudniu 2019. Galeria zdjęć


Karczewska 16

Karczewska 16 zachwyca dobrą komunikacją i estetyką wykonania, kameralny III piętrowy budynek z 28 mieszkaniami i 3 lokalami usługowymi został oddany do użytkowania w połowie 2019 roku. Jak w większości naszych obiektów mieszkania o funkcjonalnych rozkładach, z balkonami, tarasami i ogródkami wyprzedały się jeszcze w trakcie budowy.


Komorska 37

Komorska 37 to inwestycja Spółki zakończona w połowie roku 2018. Czteropiętrowy budynek z windą, liczący 39 lokali mieszlalnych i 3 lokale usługowe wraz z zapewnionymi miejscami postojowymi i komórkami w garażu podziemnym wzbudził tak duże zainteresowanie klientów, że wszystkie mieszkania zostały sprzedane jeszcze w trakcie trwania Przedsięwzięcia Deweloperskiego. Galeria zdjęć


Prochowa 23

Prochowa 23 to na prawobrzeżnej Warszawie już jedenasta inwestycja Spółki ciesząca się wielkim uznaniem Klientów. Kameralny, trzypiętrowy budynek z windą, tylko 19 lokali mieszlalnych wraz z zapewnionymi miejscami postojowymi i komórkami w garażu podziemnym został oddany do użytku na początku 2018 roku. Budynek wykonany z dbałością o każdy szczegół powoduje, że Spółka po raz kolejny przyczyniła się do podniesienia estetyki naszej Stolicy.


Krypska 13

Krypska 13 to kolejna, zrealizowana w 2017 roku przez Grupę SP Invest inwestycja w Warszawie. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Praga Południe na rogu ulic Krypskiej i Stockiej, naprzeciwko miejskiego Skwerku przy Majdańskiej. Kameralny budynek o wysokim standardzie wykończenia i nowoczesnym designie, liczący tylko pięć pięter i wyróżnia się przestronnymi balkonami.


Krypska 25

Wyróżniająca się architektura, ze zdobiącym elewację nowoczesnym i efektownym materiałem CORTEN, która przykuła uwagę Klientów poszukujących niestandardowych rozwiązań. Krypska 25 to kameralna inwestycja doświadczonej grupy SP Invest zlokalizowana w niemal samym centrum Pragi Południe, która szczyci się NAGRODĄ GŁÓWNĄ otrzymaną w konkursie „KREISEL -ELEWACJA 2016” w kategorii: Nowy budynek powyżej 1000 m2.Galeria zdjęć


Szwedzka 43

Budynek Szwedzka 43 zlokalizowany w sercu Pragi Północ, w pobliżu planowanej stacji II linii metra. Budynek o bryle rozbitej na dwie części, pięcio i dziewięciokondygnacyjną mieści w sobie 97 mieszkań w popularnych metrażach. Budynek posiada od 5 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.


Igańska 19

Igańska 19 to kameralny czteropiętrowy budynek zlokalizowany na rogu ulic Krypskiej i Igańskiej, mieszczący zaledwie 18 mieszkań i 2 lokale użytkowe znajdujące się na parterze budynku. Mieszkania 1, 2, 3 – pokojowe dostępne są w najpopularniejszych metrażach od 30 mkw do 61 mkw. W ofercie znajduje się również jeden 4-pokojowy apartament o powierzchni 120 m2, zlokalizowany na ostatniej kondygnacji budynku.


Czapelska 26

Czteropiętrowy budynek z 30 lokalami mieszkalnymi, lokalami usługowymi oraz garażem podziemnym. Lokalizacja w dzielnicy Praga-Południe daje doskonałe połączenie ze ścisłym centrum Warszawy, a jednocześnie pozwala cieszyć się ciszą z dala od zgiełku głównych arterii miasta.


Krypska 20

​Krypska 20 to inwestycja położona kilkaset metrów od Ronda Wiatraczna. Lokalizacja umożliwia korzystanie z bardzo dobrego połączenia ze ścisłym centrum miasta, a jednocześnie pozwala cieszyć się ciszą z dala od zgiełku głównych arterii prawobrzeżnej Warszawy.


Bursztynowa 14

​Budynek mieszkalny Bursztynowa 14 położony jest pomiędzy dwoma lasami tworzącymi Mazowiecki Park Krajobrazowy. Niska zabudowa charakteryzująca okoliczne nieruchomości Międzylesia i Anina oraz bezpośrednie sąsiedztwo terenów zielonych tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat. Jest to wymarzone miejsce dla osób, które szukają mieszkań w spokojnej i kameralnej okolicy bez konieczności wyprowadzania się poza miasto.


Krypska 18

Inwestycja położona jest kilkaset metrów od Ronda Wiatraczna. To na tyle blisko by korzystać z bardzo dobrego połączenia ze ścisłym centrum miasta, a na tyle daleko by cieszyć się ciszą z dala od zgiełku głównych arterii prawobrzeżnej Warszawy. 


Czarnołęcka 22 i 22a – domy wielorodzinne

Inwestycja położona w Wawrze, pomiędzy dwoma lasami tworzącymi Mazowiecki Park Krajobrazowy. Niska zabudowa charakteryzująca okoliczne nieruchomości Międzylesia i Anina oraz bezpośrednie sąsiedztwo terenów zielonych tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat. 


Czarnołęcka 24 – dom w zabudowie bliźniaczej

Dom w Wawrze, pomiędzy dwoma lasami tworzącymi Mazowiecki Park Krajobrazowy. Wyjątkowe położenie nieruchomości i atmosfera stworzona przez dom z pierwszej połowy XX wieku tworzy niepowtarzalny klimat i jakość przestrzenną, unikalną w skali całej Warszawy. 

Aktualności
SP Invest DVE Sp.zoo Sp.k. w trakcie reorganizacji

Szanowni Państwo, chcielibyśmy poinformować, że spółka SP Invest DVE Sp.zoo Sp.k. po zmianach kadrowych /odejście Pana Pawła Putkowskiego/ znajduje się obecnie w trakcie reorganizacji i niedługo wznowi swoją działalność w nowym składzie, o czym Państwa niezwłocznie poinformujemy.

Biura sprzedaży