Zrealizowane

Magnacka 1

Magnacka 1 to inwestycja zlokalizowana w kameralnej, mieszkaniowej części dzielnicy Ursus (Gołąbki). Obiekt mieszkalny niewątpliwe wyróżnia się nietypowym kształtem oraz pięknie zagospodarowanym terenem, z licznymi i różnorodnymi  nasadzeniami, ławeczkami i stojakami na rowery przeznaczonymi TYLKO dla mieszkańców. To wszystko na zamkniętym i monitorowanym terenie. Budynek sześciopiętrowy z antresolami, liczący 73 mieszkania o funkcjonalnych rozkładach i zróżnicowanej powierzchni od 26,5 m2 do 100 m2. Mieszkania na ostatniej kondygnacji posiadają duże tarasy, a te na poniższych piętrach balkony z przeszkloną balustradą. Lokale mieszkalne na parterze zostały wzbogacone o kameralne, ogrodzone ogródki z indywidualnym oświetleniem. Zakończenie przedsięwzięcia nastąpiło na początku 2021.

 

Szwedzka 4

Inwestycja przy Szwedzkiej 4 znalazła się w czołówce najbardziej prestożowych inwestycji nie tylko w dzielnicy Pragi Północ ale i na terenie całej Warszawy.
W nowoczesnym, prestiżowym bydynku, oddanym do użytkowania pod koniec 2020 roku, z 103-ma lokalami mieszkalnymi, 6-ma lokalami usługowymi i przestronną, podziemną halą garażową, znalazły się również przeszklone, unikatowe, jednopoziomowe apartamenty oraz apartamenty dwupoziomowe z prywatnym taresem i ogródkiem.
Doskonała lokalizacja apatamentowca, zaledwie 2 minuty od stacji metra, elegancka, przyciągająca wzrok elewacja oraz szlachetne wykończenie powierzchni wspólnych sprawiło ogromne zainteresowanie projektem inwestorów z kraju i z zagranicy.

Wincentego 66

Wincentego 66 to koleja wzbudzająca w zachwyt inwestycja naszej Spółki, tym razem zrealizowana na warszawskim Targówku. Kameralna zabudowa, jedynie 27 lokali (w tym 26 lokali mieszkalnych i 1 lokal usługowy), odpowiadająca na potrzeby posiadania dużej powierzchni balkonowej i tarasowej spotkała się z dużym zainteresowaniem klientów ceniących sobie unikatowość w projektach. Bryła budynku przedstawia prostopadłościan z rozrzeźbioną schodkowo częścią od strony wschodniej, tak oryginalny projket sprawił, że wszystkie lokale zostały wyprzedane jeszcze przed zakończeniem przedsięwzięcia deweloperskiego. Zakończenie robót budowlanych nastąpiło w grudniu 2019. Galeria zdjęć


Karczewska 16

Karczewska 16 zachwyca dobrą komunikacją i estetyką wykonania, kameralny III piętrowy budynek z 28 mieszkaniami i 3 lokalami usługowymi został oddany do użytkowania w połowie 2019 roku. Jak w większości naszych obiektów mieszkania o funkcjonalnych rozkładach, z balkonami, tarasami i ogródkami wyprzedały się jeszcze w trakcie budowy.


Komorska 37

Komorska 37 to inwestycja Spółki zakończona w połowie roku 2018. Czteropiętrowy budynek z windą, liczący 39 lokali mieszlalnych i 3 lokale usługowe wraz z zapewnionymi miejscami postojowymi i komórkami w garażu podziemnym wzbudził tak duże zainteresowanie klientów, że wszystkie mieszkania zostały sprzedane jeszcze w trakcie trwania Przedsięwzięcia Deweloperskiego. Galeria zdjęć


Prochowa 23

Prochowa 23 to na prawobrzeżnej Warszawie już jedenasta inwestycja Spółki ciesząca się wielkim uznaniem Klientów. Kameralny, trzypiętrowy budynek z windą, tylko 19 lokali mieszlalnych wraz z zapewnionymi miejscami postojowymi i komórkami w garażu podziemnym został oddany do użytku na początku 2018 roku. Budynek wykonany z dbałością o każdy szczegół powoduje, że Spółka po raz kolejny przyczyniła się do podniesienia estetyki naszej Stolicy.


Krypska 13

Krypska 13 to kolejna, zrealizowana w 2017 roku przez Grupę SP Invest inwestycja w Warszawie. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Praga Południe na rogu ulic Krypskiej i Stockiej, naprzeciwko miejskiego Skwerku przy Majdańskiej. Kameralny budynek o wysokim standardzie wykończenia i nowoczesnym designie, liczący tylko pięć pięter i wyróżnia się przestronnymi balkonami.


Krypska 25

Wyróżniająca się architektura, ze zdobiącym elewację nowoczesnym i efektownym materiałem CORTEN, która przykuła uwagę Klientów poszukujących niestandardowych rozwiązań. Krypska 25 to kameralna inwestycja doświadczonej grupy SP Invest zlokalizowana w niemal samym centrum Pragi Południe, która szczyci się NAGRODĄ GŁÓWNĄ otrzymaną w konkursie „KREISEL -ELEWACJA 2016” w kategorii: Nowy budynek powyżej 1000 m2.Galeria zdjęć


Szwedzka 43

Budynek Szwedzka 43 zlokalizowany w sercu Pragi Północ, w pobliżu planowanej stacji II linii metra. Budynek o bryle rozbitej na dwie części, pięcio i dziewięciokondygnacyjną mieści w sobie 97 mieszkań w popularnych metrażach. Budynek posiada od 5 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.


Igańska 19

Igańska 19 to kameralny czteropiętrowy budynek zlokalizowany na rogu ulic Krypskiej i Igańskiej, mieszczący zaledwie 18 mieszkań i 2 lokale użytkowe znajdujące się na parterze budynku. Mieszkania 1, 2, 3 – pokojowe dostępne są w najpopularniejszych metrażach od 30 mkw do 61 mkw. W ofercie znajduje się również jeden 4-pokojowy apartament o powierzchni 120 m2, zlokalizowany na ostatniej kondygnacji budynku.


Czapelska 26

Czteropiętrowy budynek z 30 lokalami mieszkalnymi, lokalami usługowymi oraz garażem podziemnym. Lokalizacja w dzielnicy Praga-Południe daje doskonałe połączenie ze ścisłym centrum Warszawy, a jednocześnie pozwala cieszyć się ciszą z dala od zgiełku głównych arterii miasta.


Krypska 20

​Krypska 20 to inwestycja położona kilkaset metrów od Ronda Wiatraczna. Lokalizacja umożliwia korzystanie z bardzo dobrego połączenia ze ścisłym centrum miasta, a jednocześnie pozwala cieszyć się ciszą z dala od zgiełku głównych arterii prawobrzeżnej Warszawy.


Bursztynowa 14

​Budynek mieszkalny Bursztynowa 14 położony jest pomiędzy dwoma lasami tworzącymi Mazowiecki Park Krajobrazowy. Niska zabudowa charakteryzująca okoliczne nieruchomości Międzylesia i Anina oraz bezpośrednie sąsiedztwo terenów zielonych tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat. Jest to wymarzone miejsce dla osób, które szukają mieszkań w spokojnej i kameralnej okolicy bez konieczności wyprowadzania się poza miasto.


Krypska 18

Inwestycja położona jest kilkaset metrów od Ronda Wiatraczna. To na tyle blisko by korzystać z bardzo dobrego połączenia ze ścisłym centrum miasta, a na tyle daleko by cieszyć się ciszą z dala od zgiełku głównych arterii prawobrzeżnej Warszawy. 


Czarnołęcka 22 i 22a – domy wielorodzinne

Inwestycja położona w Wawrze, pomiędzy dwoma lasami tworzącymi Mazowiecki Park Krajobrazowy. Niska zabudowa charakteryzująca okoliczne nieruchomości Międzylesia i Anina oraz bezpośrednie sąsiedztwo terenów zielonych tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat. 


Czarnołęcka 24 – dom w zabudowie bliźniaczej

Dom w Wawrze, pomiędzy dwoma lasami tworzącymi Mazowiecki Park Krajobrazowy. Wyjątkowe położenie nieruchomości i atmosfera stworzona przez dom z pierwszej połowy XX wieku tworzy niepowtarzalny klimat i jakość przestrzenną, unikalną w skali całej Warszawy. 

Aktualności
Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy o ROZPOCZĘCIU PRZEDSPREŻDAŻY kolejnej inwestycji na Białołęce pod adresem Aluzyjna 21, tuż obok realizowanego przez nas budynku, którego budowa zostanie zakończona już na kilka miesięcy. Duże zainteresowanie, co przełożyło się na znakomitą sprzedaż mieszkań w I etapie, stanowczo pozwala stwierdzić, że jakość realizowanych przez nas inwestycji jest ceniona przez grono klientów, którym walory estetyczne i dobrze zaprojektowane układy mieszkań nie są obojętne.

Biura sprzedaży

Inwestycje:
Szwedzka 4 Praga Północ oraz
Lokale usługowe w Warszawie
            
obsługuje biuro sprzedaży:
ul. Szwedzka 4, Warszawa
Praga Północ

wtorek-piątek: 11.00 - 19.00
sobota: 10.00 - 16.00

tel. 793 362 364
e-mail: sprzedaz@spinvest.pl

 

Inwestycja:
Aluzyjna 19 i Aluzyjna 21
Białołęka - Nowodwory

obsługuje biuro sprzedaży:
ul. Aluzyjna 19, Warszawa
Białołęka

poniedziałek: 11.00 -19.00
wtorek-piątek: 8.00 - 20.00
sobota: 10.00 - 16.00

tel. 533 362 364
e-mail: sprzedaz@spinvest.pl