Rozwój Warszawy naszym wspólnym sukcesem

O firmie

Grupa Kapitałowa SP Invest prowadzi działalność deweloperską od 2005 roku. W skład grupy wchodzą celowe spółki deweloperskie i spółka budowlana będąca Generalnym Wykonawcą realizowanych inwestycji. Udziałowcy oraz Zarząd posiadają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu inwestycji deweloperskich, zapewniające wysoki poziom realizacji inwestycji zarówno pod względem budowlanym jak i formalno-prawnym. 
Jesteśmy wieloletnim członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

 Obecnie w sprzedaży posiadamy:

Inwestycja Szwedzka 4- perełka powstająca na Pradze Północ, projekt odpowiadający najbardziej wymagającym Klientom, w doskonałej lokalizacji, zaledwie 2 minuty od metra. Wyszukana, przyciągająca wzrok elewacja oraz eleganckie wykończenie powierzchni wspólnych wprawi w zachwyt każdego -ostatnie wolne mieszkania! 

Magnacka 1- inwestycja zlokalizowana w spokojnej, zielonej oraz dobrze skomunikowanej, dzięki bliskości stacji PKP dzielnicy Ursus. Przedsprzedaż zakończona sukcesem jednak  na swoich Nabywców nadal czekają mieszkania 2,3 oraz 4- pokojowe. Inwestycję wyróżnia, piękne zagospodarowanie terenu wokół wraz z licznymi nasadzeniami, ławeczki, stojaki na rowery oraz propozycja mieszkań dwupoziomowych.

Aluzyjna 19 - nasza nowa inwestycja, która powinna zainteresować wszystkich poszukujących mieszkania na zielonej i prężnie rozwijajacej się Białołece. Realizowany projekt wyróżnia pięknie oraz funkcjonalnie zagospodarowane pario. Strefa relaksu oraz stojaki na rowery z własną stacją napraw będą służyć mieszkańcom na zamkniętym oraz monitorowanym terenie osiedla.  Różnorodne rozkłady oraz powierzchnie mieszakń sprawią, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Wszystkie nasze projekty oraz realizacje posiadają podziemne hale garażowe, komórki lokatorskie oraz boksy rowerowe, w każdym budynku zamontowane są windy oraz monitoring. W wielu inwestycjach zostały również przewidziane dla wygody mieszkańców rowerownie/ wózkownie. 

„Nie siedź na cudzym - zamieszkaj na swoim!” 

Skontaktuj się z nami jeszcze dziś! 

 

 Nagrody i wyróżnienia

 

 

Aktualności
START przedsprzedaży mieszkań na Białołęce przy Aluzyjnej 19!

Zawiadamiamy o rozpoczęciu sprzedaży nowej inwestycji przy ul. Aluzyjnej 19. Zamieszkaj na osiedlu z jednym z najpiękniejszych ogrodów na Białołęce - skontaktuj się z nami już dziś i skorzystaj z oferty na wykończenie mieszkania TYLKO za 99 zł, resztę płacimy my!* Regulamin promocji w opisie inwestycji. NIE ZWLEKAJ! Takiej oferty nie znajdziesz u innego Dewelopera!

Biura sprzedaży

Inwestycje:
Szwedzka 4 Praga Północ
Aluzyjna 19 Białołęka
Lokale usługowe Warszawa
            
obsługuje biuro sprzedaży:
ul. Szwedzka 4 (pawilon na rogu ulic Szwedzkiej i Stalowej)

wtorek-piątek: 11.00 - 19.00
sobota: 10.00 - 16.00

tel. 793 362 364
e-mail: sprzedaz@spinvest.pl

 

Inwestycja:
Aluzyjna 19 Białołęka
Białołęka - Nowodwory

obsługuje biuro sprzedaży:
ul. Aluzyjna 19, Warszawa
Białołęka

wtorek-piątek: 11.00 - 19.00
sobota: 10.00 - 16.00

tel. 533 362 364
e-mail: sprzedaz@spinvest.pl

 

 

Inwestycja:
Magnacka 1 Ursus
Usus - Gołąbki

obsługuje biuro sprzedaży:
ul. Warszawska 58C lok. 52  (budynek Galeria Gawra), W-wa

wtorek-piątek: 11.00 - 19.00
sobota: 10.00 - 16.00

tel. 536 306 006
e-mail: sprzedaz@spinvest.pl