Zrealizowane

Krypska 13

Krypska 13 to kolejna, zrealizowana w 2017 roku przez Grupę SP Invest inwestycja w Warszawie. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Praga Południe na rogu ulic Krypskiej i Stockiej, naprzeciwko miejskiego Skwerku przy Majdańskiej. Kameralny budynek o wysokim standardzie wykończenia i nowoczesnym designie, liczący tylko pięć pięter i wyróżnia się przestronnymi balkonami.


Krypska 25

Wyróżniająca się architektura, ze zdobiącym elewację nowoczesnym i efektownym materiałem CORTEN, która przykuła uwagę Klientów poszukujących niestandardowych rozwiązań. Krypska 25 to kameralna inwestycja doświadczonej grupy SP Invest zlokalizowana w niemal samym centrum Pragi Południe, która szczyci się NAGRODĄ GŁÓWNĄ otrzymaną w konkursie „KREISEL -ELEWACJA 2016” w kategorii: Nowy budynek powyżej 1000 m2.


Szwedzka 43

Budynek Szwedzka 43 zlokalizowany w sercu Pragi Północ, w pobliżu planowanej stacji II linii metra. Budynek o bryle rozbitej na dwie części, pięcio i dziewięciokondygnacyjną mieści w sobie 97 mieszkań w popularnych metrażach. Budynek posiada od 5 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.


Igańska 19

Igańska 19 to kameralny czteropiętrowy budynek zlokalizowany na rogu ulic Krypskiej i Igańskiej, mieszczący zaledwie 18 mieszkań i 2 lokale użytkowe znajdujące się na parterze budynku. Mieszkania 1, 2, 3 – pokojowe dostępne są w najpopularniejszych metrażach od 30 mkw do 61 mkw. W ofercie znajduje się również jeden 4-pokojowy apartament o powierzchni 120 m2, zlokalizowany na ostatniej kondygnacji budynku.


Czapelska 26

Czteropiętrowy budynek z 30 lokalami mieszkalnymi, lokalami usługowymi oraz garażem podziemnym. Lokalizacja w dzielnicy Praga-Południe daje doskonałe połączenie ze ścisłym centrum Warszawy, a jednocześnie pozwala cieszyć się ciszą z dala od zgiełku głównych arterii miasta.


Krypska 20

​Krypska 20 to inwestycja położona kilkaset metrów od Ronda Wiatraczna. Lokalizacja umożliwia korzystanie z bardzo dobrego połączenia ze ścisłym centrum miasta, a jednocześnie pozwala cieszyć się ciszą z dala od zgiełku głównych arterii prawobrzeżnej Warszawy.


Bursztynowa 14

​Budynek mieszkalny Bursztynowa 14 położony jest pomiędzy dwoma lasami tworzącymi Mazowiecki Park Krajobrazowy. Niska zabudowa charakteryzująca okoliczne nieruchomości Międzylesia i Anina oraz bezpośrednie sąsiedztwo terenów zielonych tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat. Jest to wymarzone miejsce dla osób, które szukają mieszkań w spokojnej i kameralnej okolicy bez konieczności wyprowadzania się poza miasto.


Krypska 18

Inwestycja położona jest kilkaset metrów od Ronda Wiatraczna. To na tyle blisko by korzystać z bardzo dobrego połączenia ze ścisłym centrum miasta, a na tyle daleko by cieszyć się ciszą z dala od zgiełku głównych arterii prawobrzeżnej Warszawy. 


Czarnołęcka 22 i 22a – domy wielorodzinne

Inwestycja położona w Wawrze, pomiędzy dwoma lasami tworzącymi Mazowiecki Park Krajobrazowy. Niska zabudowa charakteryzująca okoliczne nieruchomości Międzylesia i Anina oraz bezpośrednie sąsiedztwo terenów zielonych tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat. 


Czarnołęcka 24 – dom w zabudowie bliźniaczej

Dom w Wawrze, pomiędzy dwoma lasami tworzącymi Mazowiecki Park Krajobrazowy. Wyjątkowe położenie nieruchomości i atmosfera stworzona przez dom z pierwszej połowy XX wieku tworzy niepowtarzalny klimat i jakość przestrzenną, unikalną w skali całej Warszawy. 

Aktualności
NOWOROCZNA PROMOCJA!

UWAGA! Skorzystaj z Noworocznej promocji na zakup mieszkania w nowej inwestycji na Pradze Południe przy Karczewskiej 16, tylko teraz R A B A T nawet do 15 000 zł!!!

Biura sprzedaży

Inwestycja: Karczewska 16, Prochowa 23 oraz lokale usługowe

ul. Karczewska 16/róg Sulejkowskiej, Warszawa

wtorek-piątek: 11.00 - 19.00
sobota: 10.00 - 16.00

tel. 536 901 601

e-mail: sprzedaz@spinvest.pl

 

Inwestycja: Komorska 37, Karczewska 16

 
ul. Komorska 37, Warszawa

wtorek-środa: 10.00 - 18.30
czwartek-piątek: 10.30 - 18.30
sobota: 10.00 - 15.00

tel. 536 306 006

e-mail: sprzedaz@spinvest.pl

 

Inwestycja: Sobolewska 20

 

ul. Marconich 11 lok. 4,
Warszawa

poniedziałek-piątek:
9.00 - 17.00

tel. 537 362 364

e-mail: sprzedaz@spinvest.pl